SBD Pozemní Stavby Liberec vlastní nebo má ve správě cca 7.000 bytů v Liberci,Jablonci nad Nisou, České Lípě, Novém Boru a Děčíně, ve všech těchto lokalitách je pro naše klienty zřízena pobočka, kterou mohou v úřední den navštívit, případně si sjednat individuální schůzku. Naši klienti tedy nemusí v případě řešení problému jet na Správu družstva do Liberce, kde je hlavní sídlo našeho družstva, čímž se vlastníkům snažíme usnadnit kontakt se správcem domu a zefektivnit vzájemnou spolupráci.
SBD Pozemní stavby je také zřizovatelem PS Servisu s.r.o., který prvořadě pro klienty SBD Pozemních staveb zajišťuje realitní činnost, modernizaci bytů, dle individuálních požadavků velké opravy a rekonstrukce bytového vybavení či příslušenství.
Hospodaření bytového družstva je každým rokem ověřováno ze zákona auditorskou firmou. Navíc si SBD Pozemní stavby Liberec nepovinně nechává provádět každoročně finanční rating v němž dlouhodobě dosahuje velmi vysokých konečných hodnocení.
Družstvo svým hospodařením patří mezi velmi dobrá družstva nejen v okruhu své působnosti, ale i v celé republice. Jako jedno z největších a nejstarších bytových družstev v Liberci (založeno v r.1960) čerpá ze svých dlouholetých zkušeností se správou majetku a může nabídnout velký rozsah kvalitních služeb pro nově vzniklá nebo vznikající družstva a společenství vlastníků - viz. ,,NAŠE SLUŽBY,,